Regionkontakter

Regionkontaktene har ansvaret for å organisere lokale Prosalonger og medlemsmøter. Har du innspill til tema eller arrangementer i ditt nærområde, ikke nøl med å ta kontakt med dem!

  Regionkontakter, Kristiansand:

Torbjørn Hodne
torb-ho@online.no / 905 66710

  

Kristian Hagestad
krihages@online.no / 971 73678

Regionkontakter, Stavanger:

Ane Sjøbu
ane.sjoebu@tekstsmia.no / 997 14103

Jan Inge Reilstad
janinge@reilstad.com / 997 37914

Regionkontakter, Bergen:

nyGrethe Fatima Syed

Grethe Fatima Syéd
grethefatimasyed@gmail.com / 47 40 10 68 

nyKjersti Sandvik

Kjersti Sandvik
kjersti.sandvik@fbfi.no / 932 56326

Regionkontakter, Hamar/Lillehammer

nyGeir Haugsbakk
Foto: Lars Teppan Johansen

Geir Haugsbakk
Geir.Haugsbakk@hil.no / 909 14818

nyAspeli-Widar

Widar Aspeli
widar@widaraspeli.no / 901 56653

Regionkontakter, Trondheim:

eva furseth

Eva Furseth
eva@norsk-rettsmuseum.no / 40 88 50 15

nyanne b reinertsen

Anne B. Reinertsen
anne.b.reinertsen@dmmh.n / 932 37019


Regionkontakter, Bodø:

nysteinar aas
Steinar Aas 
Steinar.Aas@uin.no  / 918 29903

heltnyBjørn Tore Pedersen1

Bjørn Tore Pedersen
bjorn.tore.pedersen@nrk.no / 91 13 78 79

  Regionkontakter, Tromsø:

Toril Jenssen
toril.jenssen@uit.no / 48 06 45 39

nyLene Westerås

Lene Westerås
Lwes@online.no  / 975 70963

Regionkontakt, Skien

abmerete

​Merete Franz
post@franz.no / 974 04833

Menu