Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Ansatte i NFFO

Nffo arne vestbø 001 190529
Arne Vestbø

Generalsekretær

915 44 707
arne.vestbo@nffo.no

Nffo roar svartberg 003 190529
Roar Svartberg

Administrasjonssjef

22 12 11 45 / 959 08 484
roar.svartberg@nffo.no

Nffo camilla marie widholm 003 190529
Camilla Marie Widholm

Rådgiver for medlemssaker

22 12 11 43 / 400 48 734
camilla.marie.widholm@nffo.no

Nffo marit ausland 001 190529
Marit Ausland

Seniorrådgiver med ansvar for fondsarbeid og prosjektstipend til forfattere

22 12 11 49 / 993 14 934
marit.ausland@nffo.no

20190826 nffo juridisk 023 lite
Jan Terje Helmli

Juridisk rådgiver

930 07 004
jan.terje.helmli@nffo.no

20190826 nffo juridisk 028 lite
Anna Moxnes Stabell

Juridisk rådgiver

482 25 855
anna.moxnes.stabell@nffo.no

Nffo kristine isaksen 001 190529
Kristine Isaksen

Seniorrådgiver formidling

22 12 11 48 / 952 01 968
kristine.isaksen@nffo.no

Nffo sverre gunnar haga 001 190529
Sverre Gunnar Haga

Seniorrådgiver kommunikasjon

957 66 799
sverre@nffo.no

Nina
Nina Herland

Seniorrådgiver for oversettersaker

22 12 11 44 / 975 44 763
nina.herland@nffo.no

Nffo lan phuong le 006 190529
Lan Phuong Le

Rådgiver med ansvar for medlemskapssøknader og stipend til forfattere

22 12 11 47 / 474 49 198
lan.le@nffo.no

Nffo knut strand 001 190529
Knut Strand

Rådgiver og teknisk ansvarlig

22 12 11 46 / 992 54 248
knut@nffo.no

Ida
Ida Oppheim Kristiansen

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere

22 12 11 42 / 907 46 489
ida.kristiansen@nffo.no

Henrik n
Henrik Nergaard

Rådgiver – stipend

949 85 937
henrik.nergaard@nffo.no

Nffo trond andreassen 001 190529
Trond Andreassen

Internasjonal sekretær

22 69 87 11 / 901 97 851
trond.andreassen@nffo.no

20190826 nffo juridisk 015 lite
Francisca Aas

Juridisk rådgiver (i permisjon)

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.