Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Ansatte i NFFO

Nffo arne vestbø 001 190529
Arne Vestbø

Generalsekretær

915 44 707
arne.vestbo@nffo.no

Nffo roar svartberg 003 190529
Roar Svartberg

Administrasjonssjef

959 08 484
roar.svartberg@nffo.no

Nffo camilla marie widholm 003 190529
Camilla Marie Widholm

Rådgiver – medlemssaker

400 48 734
camilla.marie.widholm@nffo.no

Nffo marit ausland 008 190529
Marit Ausland

Seniorrådgiver – prosjekt- og arbeidsstipender for forfattere

993 14 934
marit.ausland@nffo.no

20190826 nffo juridisk 023 lite
Jan Terje Helmli

Juridisk rådgiver

930 07 004
jan.terje.helmli@nffo.no

20190826 nffo juridisk 028 lite
Anna Moxnes Stabell

Juridisk rådgiver

482 25 855
anna.moxnes.stabell@nffo.no

Telefontid mandager kl. 10-15.

Nffo kristine isaksen 001 190529
Kristine Isaksen

Seniorrådgiver – formidling

952 01 968
kristine.isaksen@nffo.no

Nffo sverre gunnar haga 001 190529
Sverre Gunnar Haga

Seniorrådgiver – kommunikasjon

957 66 799
sverre@nffo.no

Nina
Nina Herland

Seniorrådgiver – oversettersaker

975 44 763
nina.herland@nffo.no

Henrik n
Henrik Nergaard

Førstekonsulent – oversetterstipender

949 85 937
henrik.nergaard@nffo.no

Nffo lan phuong le 006 190529
Lan Phuong Le

Rådgiver – medlemskapssøknader

474 49 198
lan.le@nffo.no

Ida
Ida Oppheim Kristiansen

Rådgiver – reise- og honnørstipender for forfattere

907 46 489
ida.kristiansen@nffo.no

Nffo knut strand 001 190529
Knut Strand

Rådgiver – saksbehandlingssystem

992 54 248
knut@nffo.no

Nffo trond andreassen 001 190529
Trond Andreassen

Internasjonal sekretær

901 97 851
trond.andreassen@nffo.no

20190826 nffo juridisk 015 lite
Francisca Aas

Juridisk rådgiver (i permisjon)

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.