Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Ansatte i NFFO

Nffo arne vestbø 010 20190227
Arne Vestbø

Generalsekretær

915 44 707
arne.vestbo@nffo.no

Roarsvartberg
Roar Svartberg

Administrasjonssjef

22 12 11 45 / 959 08 484
roar.svartberg@nffo.no

Kristineisaksen
Kristine Isaksen

Seniorrådgiver formidling

22 12 11 48 / 952 01 968
kristine.isaksen@nffo.no

Maritausland
Marit Ausland

Seniorrådgiver med ansvar for fondsarbeid og prosjektstipend på forfattersiden

22 12 11 49 / 993 14 934
marit.ausland@nffo.no

Janterjehelmli
Jan Terje Helmli

Juridisk rådgiver

930 07 004
jan.terje.helmli@nffo.no

Trondandreassen
Trond Andreassen

Internasjonal sekretær

22 69 87 11 / 901 97 851
trond.andreassen@nffo.no

Sverregunnarhaga
Sverre Gunnar Haga

Senior kommunikasjonsrådgiver

957 66 799
sverre@nffo.no

Ninaherland
Nina Herland

Rådgiver for oversettersaker

22 12 11 44 / 975 44 763
nina.herland@nffo.no

Lan
Lan Phuong Le

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere

22 12 11 47 / 474 49 198
lan.le@nffo.no

Camillamariewidholm
Camilla Marie Widholm

Rådgiver for medlemssaker

22 12 11 43 / 400 48 734
camillamarie.widholm@nffo.no

Anna ms svarthvitt grå mva (1 of 1)
Anna Moxnes Stabell

Juridisk rådgiver

482 25 855
anna.moxnes.stabell@nffo.no

Ida
Ida Oppheim Kristiansen

Rådgiver

22 12 11 42 / 907 46 489
ida.kristiansen@nffo.no

13bw
Knut Strand

Rådgiver (engasjement)

22 12 11 46 / 992 54 248
knut@nffo.no

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.