Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Ansatte i NFFO

Nffo arne vestbø 001 190529
Arne Vestbø

Generalsekretær

915 44 707
arne.vestbo@nffo.no

Nffo roar svartberg 003 190529
Roar Svartberg

Administrasjonssjef

22 12 11 45 / 959 08 484
roar.svartberg@nffo.no

Nffo camilla marie widholm 003 190529
Camilla Marie Widholm

Rådgiver for medlemssaker

22 12 11 43 / 400 48 734
camilla.marie.widholm@nffo.no

Nffo marit ausland 001 190529
Marit Ausland

Seniorrådgiver med ansvar for fondsarbeid og prosjektstipend til forfattere

22 12 11 49 / 993 14 934
marit.ausland@nffo.no

20190826 nffo juridisk 023 lite
Jan Terje Helmli

Juridisk rådgiver

930 07 004
jan.terje.helmli@nffo.no

20190826 nffo juridisk 015 lite
Francisca Aas

Juridisk rådgiver (vikariat)

464 51 738
francisca.aas@nffo.no

Nffo kristine isaksen 001 190529
Kristine Isaksen

Seniorrådgiver formidling

22 12 11 48 / 952 01 968
kristine.isaksen@nffo.no

Nffo sverre gunnar haga 001 190529
Sverre Gunnar Haga

Seniorrådgiver kommunikasjon

957 66 799
sverre@nffo.no

Nina
Nina Herland

Rådgiver for oversettersaker

22 12 11 44 / 975 44 763
nina.herland@nffo.no

Nffo nn 001 190529
Simen Berge

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere (vikariat)

22 12 11 42 / 934 91 541
simen.berge@nffo.no

Nffo lan phuong le 006 190529
Lan Phuong Le

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere (vikariat)

22 12 11 47 / 474 49 198
lan.le@nffo.no

Nffo knut strand 001 190529
Knut Strand

Rådgiver og teknisk ansvarlig (engasjement)

22 12 11 46 / 992 54 248
knut@nffo.no

Nffo trond andreassen 001 190529
Trond Andreassen

Internasjonal sekretær

22 69 87 11 / 901 97 851
trond.andreassen@nffo.no

20190826 nffo juridisk 028 lite
Anna Moxnes Stabell

Juridisk rådgiver (permisjon)

anna.moxnes.stabell@nffo.no

Ida
Ida Oppheim Kristiansen

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere (permisjon)

ida.kristiansen@nffo.no

Henrik Nergaard

Rådgiver – stipend

949 85 937
henrik.nergaard@nffo.no

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.