Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Ansatte i NFFO

Nffo arne vestbø 001 190529
Arne Vestbø

Generalsekretær

915 44 707
arne.vestbo@nffo.no

Nffo ranveig tveitnes 007 211013 2
Ranveig Tveitnes

Administrasjonssjef

480 46 626
ranveig.tveitnes@nffo.no

Nffo sverre gunnar haga 001 190529
Sverre Gunnar Haga

Seniorrådgiver – kommunikasjon

957 66 799
sverre@nffo.no

Anna ny
Anna Moxnes Stabell

Juridisk rådgiver – MNA

482 25 855
anna.moxnes.stabell@nffo.no

Telefontid 09-15

20190826 nffo juridisk 023 lite
Jan Terje Helmli

Juridisk rådgiver

930 07 004
jan.terje.helmli@nffo.no

Nffo kristine isaksen 001 190529
Kristine Isaksen

Seniorrådgiver – formidling

952 01 968
kristine.isaksen@nffo.no

Nina
Nina Herland

Seniorrådgiver – oversettersaker

975 44 763
nina.herland@nffo.no

Nffo lan phuong le 006 190529
Lan Phuong Le

Seniorrådgiver – stipender og medlemskap

901 29 620
lan.le@nffo.no

Telefontid onsdager 9–15.
Treffetid tirsdager og fredager 13–15.

Nffo camilla marie widholm 003 190529
Camilla Marie Widholm

Seniorrådgiver – medlemssaker

400 48 734
camilla.marie.widholm@nffo.no

Henrik n
Henrik Nergaard

Rådgiver – stipend og sekretær for fondsstyret

949 85 937
henrik.nergaard@nffo.no

Telefontid tirsdager 9–15.
Treffetid onsdager og torsdager 13–15.

Nffo knut strand 001 190529
Knut Strand

Rådgiver – saksbehandlingssystem, privatkopieringsvederlag

992 54 248
knut@nffo.no

Ida
Ida Oppheim Kristiansen

Rådgiver

ida.kristiansen@nffo.no

Nffo roar svartberg 003 190529
Roar Svartberg

Spesialrådgiver

959 08 484
roar.svartberg@nffo.no

Nffo trond andreassen 001 190529
Trond Andreassen

Internasjonal sekretær

901 97 851
trond.andreassen@nffo.no

20190826 nffo juridisk 015 lite
Francisca Aas

Juridisk rådgiver (i permisjon)

Nffo marit ausland 008 190529
Marit Ausland

Seniorrådgiver – prosjekt- og arbeidsstipender for forfattere (i permisjon fram til 30.06.23)

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.