Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Ansatte i NFFO

Geir5
Geir Hønneland

Arbeidende styreleder

22121140 / 997 96020
geir.honneland@nffo.no

Toreslaatta
Tore Slaatta

Generalsekretær
(i permisjon)

22121140
tore.slaatta@nffo.no

Roarsvartberg
Roar Svartberg

Administrasjonssjef

22121145 / 959 08484
roar.svartberg@nffo.no

Kristineisaksen
Kristine Isaksen

Seniorrådgiver formidling

22121148 / 952 01968
kristine.isaksen@nffo.no

Maritausland
Marit Ausland

Seniorrådgiver med ansvar for fondsarbeid og prosjektstipend på forfattersiden

22121149 / 993 14934
marit.ausland@nffo.no

Janterjehelmli
Jan Terje Helmli

Juridisk rådgiver

93007004
jan.terje.helmli@nffo.no

Trondandreassen
Trond Andreassen

Internasjonal sekretær

22698711 / 901 97851
trond.andreassen@nffo.no

Sverregunnarhaga
Sverre Gunnar Haga

Kommunikasjonsansvarlig og pressekontakt

95766799
sverre@nffo.no

13bw
Knut Strand

Rådgiver (engasjement)

22121146 / 992 54248
knut@nffo.no

Ninaherland
Nina Herland

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere

22121144 / 975 44763
nina.herland@nffo.no

Lan
Lan Phuong Le

Rådgiver med ansvar for stipend til forfattere

22121147 / 47 44 91 98
lan.le@nffo.no

Irisfuru
Iris Furu

Seniorrådgiver, oversettersaker

22121142 / 995 57014
iris.furu@nffo.no

Camillamariewidholm
Camilla Marie Widholm

Rådgiver med ansvar for medlemsregisteret, kontingent, arrangementpåmeldinger og Prosa-utsendelser

22121143 / 400 48734
camillamarie.widholm@nffo.no

Anna ms svarthvitt grå mva (1 of 1)
Anna Moxnes Stabell

Juridisk rådgiver

48 22 58 55
anna.moxnes.stabell@nffo.no

Ida
Ida Oppheim Kristiansen

Rådgiver

90 74 64 89
ida.kristiansen@nffo.no

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.