Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Regionkontakter

Regionkontaktene samlet lavoppløselig
12 av NFFOs 16 regionkontakter samlet foran årsmøtet i NFFO og Det faglitterære fond 7. april 2019. Fra venstre: Roar Svartberg (NFFOs administrasjonssjef), Kjersti Sandvik, Grethe Fatima Syéd, Sylvi Inez Liljegren, Arve Hjelseth, Hilde Gunn Slottemo, Kristian Hagestad, Norunn Askeland, Kristine Isaksen (formidlingsansvarlig), Yvonne Fritze, Jan Inge Reilstad, Merete Franz, generalsekretær Arne Vestbø, Lene Westerås og Bjørn Tore Pedersen.

Regionkontaktene har ansvaret for å organisere lokale Prosalonger og medlemsmøter. Har du innspill til tema eller arrangementer i ditt nærområde, ikke nøl med å ta kontakt med dem!

Agder

Torbjørn hodne
Torbjørn Hodne

torb-ho@online.no
905 66 710

Kristian hagestad
Kristian Hagestad

krihages@online.no
971 73 678

Stavanger / Rogaland

Ane sjøbu
Ane Sjøbu

ane.sjoebu@tekstsmia.no
997 14 103

Jan inge reilstad
Jan Inge Reilstad

janinge@reilstad.com
997 37 914

Bergen

Grete fatima
Grethe Fatima Syéd

grethefatimasyed@gmail.com
474 01 068

Sandvik kjersti foto helge hansen lite
Kjersti Sandvik

kjersti.sandvik@fbfi.no
932 56 326

Hamar/Lillehammer

Hamar
Yvonne Fritze

yvonne.fritze@gmail.com
992 70 952

Widar aspli
Widar Aspeli

widar@widaraspeli.no
901 56 653

Trondheim

Hilde gunn slottemo
Hilde Gunn Slottemo

hilde.g.slottemo@nord.no
908 82 541

Arve hjelseth
Arve Hjelseth

arve.hjelseth@svt.ntnu.no
976 03 162

Bodø

Nysteinar aas.
Steinar Aas

Steinar.Aas@uin.no
918 29 903

Bjørn tore pedersen
Bjørn Tore Pedersen

bjorn.tore.pedersen@nrk.no
911 37 879

Tromsø

Sylvi inez liljegren foto privat
Sylvi Inez Liljegren

sylvi.liljegren@gmail.com
976 83 123

Lene westerås
Lene Westerås

Lwes@online.no
975 70 963

Telemark og Vestfold

Merete franz
Skien: Merete Franz

post@franz.no
974 04 833

Norunn askeland
Tønsberg: Norunn Askeland

Norunn.Askeland@usn.no
971 98 351

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.