Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Regionkontakter

Regionkontaktene har ansvaret for å organisere lokale Prosalonger og medlemsmøter. Har du innspill til tema eller arrangementer i ditt nærområde, ikke nøl med å ta kontakt med dem!

Agder

Kristian hagestad
Kristian Hagestad

krihages@online.no
971 73 678

Img 3426
Elin Gunleifsen

elin.gunleifsen@uia.no
952 46 168

Stavanger / Rogaland

Jan inge reilstad
Jan Inge Reilstad

janinge@reilstad.com
997 37 914

Kristin aalen
Kristin Aalen

aalenkristin@gmail.com:
481 53 485

Bergen

Grete fatima
Grethe Fatima Syéd

grethefatimasyed@gmail.com
474 01 068

Sandvik kjersti foto helge hansen lite
Kjersti Sandvik

kjersti.sandvik@fbfi.no
932 56 326

Hamar/Lillehammer

X fridtun2
Kristin Fridtun

kristin.fridtun@gmail.com
905 68 741

Widar aspli
Widar Aspeli

widar@widaraspeli.no
901 56 653

Trondheim

Hilde gunn slottemo
Hilde Gunn Slottemo

hilde.g.slottemo@nord.no
908 82 541

Arve hjelseth
Arve Hjelseth

arve.hjelseth@svt.ntnu.no
976 03 162

Bodø

Portrett mindre (00000002)
Anne B. Tjønndal

anne.b.tjonndal@nord.no
917 91 125

Bjørn tore pedersen
Bjørn Tore Pedersen

bjtped@online.no
911 37 879

Tromsø

Sylvi inez liljegren foto privat
Sylvi Inez Liljegren

sylvi.liljegren@gmail.com
976 83 123

Gerd+karin+bjørhovde+hsl+personkort
Gerd Karin Bjørhovde

gerd.bjorhovde@uit.no
917 09 216

Telemark og Vestfold

Merete franz
Skien: Merete Franz

post@franz.no
974 04 833

Norunn askeland
Tønsberg: Norunn Askeland

Norunn.Askeland@usn.no
971 98 351

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med uvedkommende. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.