Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening

Regionkontakter

Regionkontaktene har ansvaret for å organisere lokale Prosalonger og medlemsmøter. Har du innspill til tema eller arrangementer i ditt nærområde, ikke nøl med å ta kontakt med dem!

Agder

Torbjørn hodne
Torbjørn Hodne

torb-ho@online.no
905 66710

Kristian hagestad
Kristian Hagestad

krihages@online.no
971 73678

Stavanger / Rogaland

Ane sjøbu
Ane Sjøbu

ane.sjoebu@tekstsmia.no
997 14103

Jan inge reilstad
Jan Inge Reilstad

janinge@reilstad.com
997 37914

Bergen

Grete fatima
Grethe Fatima Syéd

grethefatimasyed@gmail.com
47 40 10 68

Nykjersti sandvik.
Kjersti Sandvik

kjersti.sandvik@fbfi.no
932 56326

Hamar/Lillehammer

Hamar
Yvonne Fritze

yvonne.fritze@gmail.com
99 27 09 52

Widar aspli
Widar Aspeli

widar@widaraspeli.no
901 56653

Trondheim

Haugsbakk hammer
Svein Hammer

svein.hammer@gmail.com
99 04 18 06

Nyanne b reinertsen.
Anne B. Reinertsen

anne.b.reinertsen@dmmh.no
932 37019

Bodø

Nysteinar aas.
Steinar Aas

Steinar.Aas@uin.no
918 29903

Bjørn tore pedersen
Bjørn Tore Pedersen

bjorn.tore.pedersen@nrk.no
91 13 78 79

Tromsø

Toril jenssen
Toril Jenssen

toril.jenssen@uit.no
48 06 45 39

Lene westerås
Lene Westerås

Lwes@online.no
975 70963

Telemark og Vestfold

Merete franz
Skien: Merete Franz

post@franz.no
974 04833

Ukjent dame
Tønsberg: Norunn Askeland

Norunn.Askeland@hbv.no
97 19 83 51

Motta vårt nyhetsbrev

Våre adresselister er strengt konfidensielle og deles ikke med noen tredjepart. Alle nyhetsbrev vi sender ut inneholder en avmeldings-link og du kan når som helst melde deg av.